קל למצוא מקומות ללימודימימה בירושלים. המחפשים  ללמוד חשיבה הכרתית ( החשיבה שעליה מבוססת שיטתה של  הצדקת, המיסטיקנית הקבלית ימימה אביטל יוכלו למצוא ללא קושי באתר yemima.co.il  שבו תוכלו למצוא גם מידע בסיסי נוסף על האישה המופלאה, שורשיה, תולדות חייה,  מאפייני אישיותה ואורחות חייה המיוחדים, אופן השפעתה על אנשים וכמובן – עיקר שיטתה ומרכיביה והאופן שבו היא קשורה למציאות חייהם של בני אדם.

תלמידות ומורות ימימה בירושלים ישמחו להנחות ולהדריך אתכם על אודות ייחוד  השיטה שעיקרה חשיבה הכרתית. אף שהצדקת ימימה הייתה מיסטיקנית קבלית אין בשיטתה – חשיבה הכרתית – כל מימד שמימי. הכול בה מבוסס על מסע ארצי של אדם לחקר עצמו ולגילוי עצמי של כוחות, אשר גילויים ורתימתם לחייו עשויים לחולל בהם שינוי עצום.

אנשים שהתנסו במסגרת של לימודי ימימה בירושלים יכולים להעיד באוזניכם – ירושלמיים סקרניים ומחפשי-עצמם-לדעת –  כי חשיבה הכרתית הובילה אותם אל מקומות בחיים ( בחייהם שלהם ובחיי הקרובים והיקרים להם) שכלל לא שיערו את קיומם –  ודאי  לא את יכולתם להגיע עדיהם. אנשים שהעידו על עצמם כחסרי סבלנות, בלתי מסופקים, לא ממוקדים, כלואים בסד ספקות והיסוסים שתקעו אותם, לתחושתם ולעדותם, במקום שאין ממנו, לכאורה, מוצא – דיווחו על סילוקם של כל אלה מחייהם ועל היהפכותם לאנשים רגועים,  מלאי אנרגיה, נכונים לאל משימה ולכל אתגר מסוגלים לפתור בעיות שהחיים מזמנים להם ומחייבים את פתרונן והעיקר – הם חשים סיפוק עצמי, תחושת מיצוי. הביטחון העצמי שלהם השתפר לבלי הכר. אין בהם עוד טינה, עוינות, קנאה, מרירות. הרגשות שלהם חיוביים. הם הפכו להיות אופטימיים.

אם אתם, ירושלמים חביבים ( לא רק אתם) מכירים אנשים שלפחות חלק מתיאורים אלה מאפיינים אותם. הם מן הסתם בוגרי לימודי ימימה בירושלים.

חשיבה הכרתית היא לב-לבה של חשיבה ממוקדת ותכליתית.  בשיעורי ימימה בירושלים אתם מוזמנים ל התנסות  בה ולתרגל אותה במסגרת חמה, תומכת ומקבלת. באווירה של סקרנות  וגירוי אינטלקטואלי, תהיו שותפים למסע מרתק  בדרך לגילוי עצמי שיפתיע ויפעים אתכם.