שיעורים הרבנית ימימה Suhagra 100mg price Without a Prescription הם חוויית לימוד ייחודית. לא מדובר בהרצאה משמימה, פרונטאלית, שבה מרצה עומד מול תלמידים בכיתה.  שיעורים הרבנית ימימה – לימודי שיטת ימימה המבוססת על חשיבה הכרתית – של המיסטיקנית  הקבלית ימימה אביטל הם סדנה קטנה, אינטימית, שבה מתקיים שיג ושיח של אנשים המחפשים שינוי בחייהם ומחוללים אותו תוך כדי לימוד שיעורים של תורת הרבנית ימימה.

כדי להשתחרר ממועקות העבר עלינו להכיר בקיומם, לא להתכחש להם, לא לטשטש את עובדת היותם טמונים במעמקי אישיותנו כמרבץ של חומר-נפש עכור, מטריד. לימוד שיעורים של הרבנית ימימה מאפשר לתלמידי תורתה ( שיטתה) להבין כיצד הם בולמים צמיחה והתחדשות וכיצד ניתן לזקק מהן תובנות לחיים מאוזנים, שקטים, שלווים – חיים של יצירה ותקשורת פתוחה וזורמת עם הסובבים.

עשרות אלפי תלמידיה, המתרבים והולכים, של ימימה בכל רחבי הארץ עוסקים בלימוד שיטתה במסגרות שונות.  ימימה לא הותירה אחריה משנה סדורה. במסגרת שיעורים הרבנית ימימה מתווספים חומרים כתובים הנכתבים בכל שיעור, בכל פגישה. התלמידים אינם מקבלים מדי שיעור טקסטים קיימים  שנועדו לפירוש ולהעמקה. חלק הארי של השיעור מתקיים על בסיס טקסטים שאותם כותבים המשתתפים – שבהם הם מביאים חומרים מחייהם – ועליהם מתנהל השיח הלימודי.

אין כל חשש לשטיפת מוח במסגרת שיעורים  על פי שיטת הרבנית ימימה. השיעורים אינם טקסים פולחניים. גם מעריציה – ויש רבי ם כאלה! – אינם סוגדים לה כמעריצים עיוורים. דומה כי עד היום לא סיגל אך לא אחד ממעריציה את אורח חייה המסתורי. ימימה נהגה להבליע עצמה. היא מיעטה להיראות בציבור, אסרה לצלם אותה ובשלב מסוים, כמורה, העבירה שיעורים כשהיא אינה נגלית לעין תלמידיה.

שיעורים של הרבנית ימימה לא היו טכסי חניכה. היא לא ייסד דת או כת, לא חייבה איש לשנות את אורחות חייו, להתכחש לעברו, להיוולד מחדש, מואר באור הקדושים שלה.

בשעת בוקר שקטה זו, עם מוסיקה קלאסית וקפה, בכותבי את המלים האלה אודותיה, אני אומר לעצמי בהגינות, בכנות וביושר: אף שיש לא מעט (  בלשון המעטה…) בני אדם ששיעורים של הרבנית ימימה שינתה את חייהם,  שינוי החיים אינם מטרת השיעורים, גם אם הוא פועל יוצא מהם. הרבנית ימימה האמינה שעבודה עצמית של תלמידים במהלך שיעורים תאפשר להם להגיע בתודעתם, הודות לשיטתה – חשיבה הכרתית – למקום שקט ומאוזן בחייהם.