רבים מבין תלמידיה של ימימה רואים עצמם שליחי מצווה להפצת תורתה והשיטה הקרויה על שמה – שיטת ימימה – המבוססת על חשיבה הכרתית. ידוענים רבים נמנים עם תלמידיה ובהם: Buy Cheap Remeron Online Without a Prescription order cheap effexor xr Online pharmacy אברי גלעד , שלמה ובן ארצי, גלית גיאת, אתרי אנקרי, סיגל שחמון, נתי רביץ, דורי בן זאב ועוד. איש מהם אינו חש שהוא שבוי בכת מגבילה וכובלת. כל מה שקשור בימימה נעשה מרצון חופשי, מבחירה.

איש בשפתו מתאר את השינוי שחוללה התוודעותו אל שיטת ימימה במישורי חייו השונים. לרובם קשה לשים את האצבע על משהו מסוים שגרם לשינוי.  הם מייחסים זאת לתהליך, להתבוננות, להתעמקות, ליכולת להבחין בין עיקר לטפל, לשחרר- ובעצם, לפטר – את מנהל החשבונות הקשוח, הקפדן והקטנוני שמסתתר בתוך כל אחד מאתנו ומנהל את חיינו ו… להשתחרר מעונשו של זה…

אחד הידוענים מתאר את השפעתה של ימימה על חייו כתהליך שחרור ממה שמעיק, מכביד, מיותר, שלילי, מפריע, שואב למטה. הוא מכנה תא המקום שהוא נמצא בו הודות לתהליך שעבר עליו במסגרת לימודי ימימה כ"מקום נכון".

היות שאופן הלימוד דומה יותר לסדנה פתוחה,  למעין מעבדה ניסיונית, אין משנה סדורה שבה מ שמחמיץ שיעור מפסיד חומר. השיח פתוח. כל אחד שואב ממנו את מה שמתאים לו. כל אחד מביא עמו את עצמו, את חייו, את מחשבותיו ואת רגשותיו.

לימודי ימימה הם, לכאורה, לימודים עיוניים אבל הם מכוונים אל עולם המעשה. תכליתם וייעודם הוא לאפשר לתלמידים לתפקד טוב יותר בחיים האמיתיים, המציאותיים, באמצעות הבנתם את  עצמם, את  אחריותם לחייהם ואת יכולתם לשנות ולהשתנות.

ימימה לא  עמדה בראש כת. היא לא היתה כוהנת של דת, אף שהיתה אפופה כל ימיה, בחייה ובמותה, הילת קדושים. כמיסטיקנית קבלית היא לא רק שילבה בהשקפת עולמה יסודות קבליים אל אף גילמה את הסוד והמסתורין באורח חייה. הידע שלה בפסיכולוגיה אפשר לה להבין את מצוקותיהם של אנשים כמו גם את הפוטנציאל הגלום בהם לשנות את חייהם התקועים.

ימימה מוסיפה ללכת קסם על תלמידיה וחסידיה, מעריציה המושבעים ואלה שאף סוגדים לה.