שיטת ימימה המבוססת על חשיבה הכרתית מאפשרת ללומדים לימודי ימימה להתוודע, בלימוד מעמיק ומשמעותי, לחייהם. מרכזיותה של ההכרה באופן שהיא באה לידי ביטוי במהלך סדנת ימימה נובעת מהיותה המחברת בין השכל  ובין הרגש. ההכרה מאפשרת להניע את הרגש באופן מושכל ומודע להיותו כוח מוביל ומנחה בחייו של היחיד. תכליתה של סדנת ימימה הוא לא בהיותה מסגרת עיונית, מעבדתית, לבירור סוגיות פילוסופיות, אלא להכיר את הכוחות  הפנימיים המניעים אותנו בעולם המעשה, במציאות, לנקות ולטהר אותם מהחסמים ומהעכבות, מכל הבלמים המונעים את התפרצותו של כוח החיים שבתוכנו.

מי שהשתתפו בלימוד שיטתה של ימימה באמצעות סדנת ימימה פגשו בה,כמשוער, אנשים המתלבטים בדרכי החיים ונתקלים בקושי למצות מעצמם את כישוריהם ואת הפוטנציאל הגלום בהם. סדנת ימימה מאפשרת לאנשים למקד  את הקשב הפנימי שלהם, לחדדו ולהבהירו ובתוך כך מתחוורים להם דברים רבים אודות עצמם, אשר לפני השתתפותם בסדנת ימימה הם היו מעורפלים ועמומים עבורם.

בכל מקום שבו מתקבצת קבוצה של נשים  או גברים ואף קבוצה מעורבת –  ומקיימת סדנת ימימה, מרחפת מעליה הילת-הקדושים של מייסדת שיטת ימימה – ימימה אביטל. רוחה שורה באוויר ובאווירה. מסתוריותה מעצימה את כוחה הפלאי. 11 שנים לאחר מותה  תורתה חיה ונושמת, מדברת על לב רבים.

סדנת ימימה מהווה עוגן יציב עבור משתתפיה, המצפים ומייחלים למפגש השבועי בה. אין בתורתה של ימימה כל ניסיון – מובלע או גלוי – להחזיר בתשובה. גםימימהעצמה, בעוד בחיים, לא הטיפה לחזרה בתשובה. כל משתתפי סדנת ימימה רשאים, כמובן, להתמיד באורח חייהם ואינם מחויבים לשנות דבר בשגרת חייהם. עם זאת, אלי דווקא בשל החירות המוחלטת  במהלך לימודי השיטה בסדנה של ימימה, יש החוזרים בתשובה כחלק מהתהליך שהם עוברים וחווים ככל שהם מעמיקים בלימוד השיטה.

סדנת ימימה מעניקה  כוחות רבים למשתתפיה. הודות לפעולת הזיקוק וההיטהרות ממשקעי העבר וממרבציו העכורים,  הם חשים עצמם קלים יותר, בגוף ובנפש, סקרנים, צמאים,  מאותגרים לחיות על פי התובנות שהם מפיקים. סדנת ימימה מהווה נקודת מפנה בחיי רבים ממשתתפיה. order cheap fluoxetine Online pharmacy