אחד הדברים היפים  ( אותי – מודה ומתוודה – גם מרגשים) הוא קיימת שיטת ימימה Femara no prescription hormonal and non-hormonal drugs אחת אבל כל תלמיד וכל תלמידה רואים בה משהו אחר, לפי נקודת המבט האישית, הנפשית –רגשית והשכלית שלהם.

יש אנשים שעבורם שיטת ימימה השילה מעל חייהם את המעטה האפל, העכור, שכיסה אותם ומנע מהם לראות את אור החיים. יש מי שעבורם היא "רק" חידדה והבהירה את אלומת האור ובכך מיקדה אותה. שיטת ימימה נלמדת במקומות שונים ומן הסתם, בכל מקום היא שונה הן משום  ההרכב האנושי הייחודי של תלמידים במקום מסוים והן משום שזה טבעה וזו מהותה של שיטת ימימה – היא ניתנת לפרשנויות שונות, על פי רצון המשתתפים, נטיותיהם והעדפותיהם.

המטרה של שיטת ימימה היא שכל תלמיד ישיג שקט ושלווה בחייו, רוגע ואיזון, זרימה אנרגטית חופשית. אנשים מגיעים אל מטרות משותפות בדרכים שונות. אחד ממאפייניה המובהקים של שיטת ימימה הוא ריבוי הדרכים ( למעשה הן אינן מוגבלות כלל ובמובן מסוים הן אין-סופיות) המובילות לשם. המסע לאור הפנימי הנכון לכל אחד הוא מסע מרתק.  כמו בצל אשר מקלפים את שכבותיו השונות, קליפה אחר קליפה, כך גם תהליך הלימוד על פי שיטת ימימה. לא מדובר בהארה פתאומית. לא מגובר באמת אחת, יחידה, ודאית, שאין בלתה. כלל וכלל לא. מה שנכון ומתאים לפלוני עשוי/ עלול לא להיות מתאים לאלמוני. המסע הוא משותף אבל  גודל הצעדים וקצב הצעידה הוא אישי.

לכל אחד ולכל אחת ימימה שלו, או שלה. אף שימימה אביטל היתה אישה דתייה וקיימה מצוות בקפידה והאדיקות, אין שום ממד דתי מודגש – ודאי לא מכוון – בשיטה הקרויה על שמה. שיעוריה היו חוויה. יש המתארחים אותה במונחים של התגלות, הארה, קרינה חזקה לש אנרגיה.

ימימה לא ייחסה לעצמה כוחות על טבעיים, על אף שאמרה שהיא ניחנה ביכולת לתקשר עם יישויות חיצוניות, שמהם קיבלה, לדבריה "חלקים" שמהם הרכיבה  את שיטתה – שיטת ימימה.

עדויות של תלמידים שהשתתפו ועודם משתתפים במסגרות שונות של לימודי ימימה מדווחים על תהליך שינוי פנימי  עמוק ומשמעותי – על שיפור מדהים ביכולות,  על גילויה מחדש ( עבור רבים מהם – לראשונה…) של שמחת חיים. שווה לנסות ולהתנסות!