כמו בערים הגדולות גם  לימודי prednisone ימימה רעננה זמינים עבור נשים וגברים המבקשים  לשפר את איכות חייהם להעמיק את היכרותם את עצמם, למצוא דרכים ואופנים להתגבר על חסכים, על חסמים ועל מכשולים שונים שהחיים מזמנים להם.

ימימה רעננה מאפשרת גם לכם, תושבי השרון הירוק, ללמוד את שיטת ימימה במרכזי לימוד שונים בעירכם (פרטים  בעיתונים, באינטרנט ובשאר ערוצי המדיה) ולעשות סדר החיים הכאוטיים, לזקק מהם משקעים ורעשים ולהפוך אתכם לחיוניים, נמרצים, מלאי שמחת חיים, חשים שאתם ממצים את הכישורים והיכולות, ממשים את הפוטנציאל.

 

ימימה רעננה מאפשרת לכם לרכוש בכל תובנה גם  כלי לצמיחה ולהעצמה. כל תלמיד מביא אל כיתת הלימוד, המתקיימת במעין סדנה, את עצמו, את זיכרונותיו, את מה שקשה לו ומעיק עליו, את מה שמעכיר את שלוותו ומעיב על יחסיו עם עצמו ועם זולתו.

שיטת ימימה כשיטה של חשיבה הכרתית מאפשרת לכם לערוך מסע לגילוי עצמי. ימימה אביטל , שהשיטה קרויה על שמה, ריפאה אנשים בכוח תפילותיה.  רובנו לא ניחנים – לצערנו – בכוחות על-חושיים אבל כל אחד וכל אחת מאתנו יכולים ללמוד כיצד להקל על חייהם ולגלות אופקים לא משוערים בתוך תוכם.

לימודי ימימה רעננה אינן סדנאות טיפוליות אלא מסגרות לצמיחה ולהעשרה.  קצב הלימוד הוא אישי. אין תכנית מוגדרת ומסודרת ( ימימה לא הותירה מערכי שיעור מסודרים ואף את משתנה לא ניסחה באופן שלם ואחיד. היא לא הותירה כל עדות כתובה למפעלה האנושי המרהיב).

אולי לא מופרך להניח, כי היופי, שקט והשלווה המאפיינים את העיר רעננה עשויים להשפיע באופן ישיר ומבורך על משתתפי לימודי ימימה רעננה. כל תלמיד יכול להיפתח אל הזולת בשיעור ובמידה המתאימים לו. אין "נכון" ו"לא נכון". כל נושא שמוצף לשיחה ולבירור הוא לגיטימי.

משתתפות  בלימודי ימימה רעננה ודאי יעידו על השינוי שחוללה בהן תכנית הלימוד וחווייתה. במהלך לימודי ימימה רעננה רוכשות המשתתפות תובנות וכלים לחיים מלאים ומאושרים יותר. רבות  מהן מגלות כי האושר הוא בחירה אישית, רצונית, להיות מאושרות.