לימודי ימימה Order Cheap Albenza in Online Pharmacy Without a Prescription מתקיימים  במקומות שונים בארץ, בקבוצות קטנות, על פי רוב נפרדות אף כי יש גם קבוצות מעורבות – גברים ונשים.

בניגוד לדימוי שמי שאינם יודעים דבר על אודותיה – וניזונים משמועות – מדמים  בו את ימימה אביטל , מיסטיקנית שמובילה אנשים אל עולמות מסתוריים, לימודי ימימה על פי שיטתה –חשיבה הכרתית – הם, במהותם, מסע לגילוי  עצמי ולשיפור איכות החיים בעקבות הגילוי.

ימימה כוננה שיטה הנושאת את שמה. זו שיטת חשיבה (ואופן לימודה) המניעה אנשים להתוודע אל משקעים שונים המונחים במשך שנים, כאבנים שאין להן הופכים,  בשורש נפשם, ולהבין כיצד הם מונעים מהם התפתחות וצמיחה. לימודי ימימה מאפשרים לתלמידים לשחרר את  כל הרע והמעיק עליהם, להתמודד עם בעיות ואתגרים שהמציאות החיצונית מזמנת להם באופן מושכל, מאוזן, הגיוני. בתוך כך הם מגלים בעצמם יכולות רדומות וכישורים לא ממומשים והופכים אותם מנוף לצמיחה ולחופש פנימי, לתחושת שחרור  ושמחת חיים.

הצדקת ימימה אביטל שהלכה לעולמה לפני 11 שנה ממשיכה לחיות בתודעתם  של עשרות אלפי תלמידיה הלומדים את  שיטתה בקבוצות המקיימות מפגשים שבועיים. היות שהיא לא הותירה אחריה משנה סדורה – לימודי ימימה מתקיימים באמצעות טקסטים כתובים שכתבו תלמידיה  בעבר ועליהם מוסיפים התלמידים בהווה. למעשה, לימודי ימימה אינם מבוססים על מערכי שיעור מובנים וקבועים. תכני השיעור  נקבעים בעיקר על ידי החומרים שהמשתתפים מעלים לשיג ושיח במהלכם.

ימימה אביטל ממשיכה להלך קסם על תלמידיה. הם אינם מעריצים שוטים שלה ולא סוגדים לה באופן פולחני. הם אינם משנים  את סדר החיים שלהם, אבל היא נוכחת בשגרת חייהם, במעשים הקטנים, במחשבות, ברגשות, באופן שבו הם מתמודדים עם המטלות והאילוצים וגם עם ההזדמנויות והסיכויים. לימודי ימימה פותחים בתלמידים סכרים ומאפשרים זרימה פנימית, אשר הביטויים שלה ניכרים גם בחזותם החיצונית. רבים נראים מוארים, זוהרים. השינוי הפנימי מחולל גם שינוי חיצוני.

לימודי ימימה אינם לימודים לקראת תואר ובה במידה – ובו בשיעור – הם גם אינם מסגרת טיפולית. הלימוד הוא לימוד חווייתי, שבו כל אחד מפיק את מה שמתאים ונכון לו.  ימימה אביטל אינה כופה דבר ואינה מחייבת איש לדבר. כל מה שנעשה במהלך לימודי ימימה הוא רצוני, מתוך בחירה חופשית.