יש מתנות קטנות ומתכלות. יש מתנות גדולות ועמידות בפני הזמן. יש מתנות לעם סיבה או בלעדיה. יש מתנות לימי הולדת. לימים טובים. לאירועים מיוחדים.  יש מתנות להביע תודה. מתנות לפיוס, לדף חדש, מתנות של יישור הדורים. ויש יש מתנות לחיים. מתנות עם ערך מוסף. מתנות הניתנות עוד זמן רב לאחר הענקתן. מתנה כזאת היא ימימה לנשים. חוויית לימוד מעשירה, מטלטלת, מעוררת. מתנה שמשנה חיים.

קבוצות שנים הלומדות את שיטת ימימה בסדנה  העוסקת בתחום חשיבה הכרתית – השיטה שעליה מבוססת תורתה של ימימה לנשים (וגם לגברים) עשויה לחולל שינויים מדהימים בחיי  המשתתפות בה.  ימימה לנשים מאפשרת להן לגעת בשורש נשמתן, להתוודע אל החסמים, העכבות, כל מה שבולם אותן ומונע מהן צמיחה, שחרור, תחושת חופש ושמחת חיים.

תועלת לימודי ימימה לנשים יכולה להימדד בפרמטרים שונים.  כל אישה מפיקה מהלימוד משהו שנכון ומתאים לה. רבות מהמשתתפות בלימודי ימימה לנשים מעידות אל  איזון ורוגע פנימיים, המאפשר להן להתמודד עם אתגרים באופן מושכל, תבוני, ולתקן את הטעון תיקון. הן יודעות לזהות כעסים, תסכולים, רצון להרשים את הזולת ולנהוג לפי מה שנראה להן כציפיות מהן ולשנות את החשיבה ואת המעשה הנגזר ממנה. הן לומדות להתקרב לעצמן ולפעול מתוך מניע כן ואמיתי.

לימודי ימימה לנשים מתקיימים במסגרת סדנה, שבה כותבות המשתתפות "חלקים", כפי שנמסרו מפיה של מייסדת השיטה, ימימה אביטל, ונרשמו על ידי תלמידותיה. מהות הלימוד הוא "תרגום" הטקסט  לשפה מובנת לכול ופירושו על ידי המשתתפות, כל אישה על פי עולמה.

הידע והתובנות הנרכשים במהלך  לימודי ימימה לנשים הוא, בעיקרו, ידע שאמור להיות מופנם ומוטמע  לא רק כחומר עיוני אלא מיושם כדרך חיים.

יש המעמיקים במהות תורתה של ימימה. חשיבה הכרתית מאפשרת לתלמידים לרדת אל שורשי הנפש והנשמה שלהם. לימודי ימימה לנשים מהוות לא רק מסגרת רשמית לפגישה שבועית אלא מעין טקס של טיהור עצמי ממשקעי העבר המונחים על הנפש כמשקולת ומקשים על מעופה. Order Cheap Ponstel price לימודי ימימה לנשים הם מתנה נהדרת שלא תסולא בפז ולא תיאמד בכסף. אין  שיעור למחירה היקר, שהוא נכס חשוב ושמור מכל משמר עבור מי שרוצה ומצליחה להפוך  את שיטת ימימה לנכס מנכסיה הרוחניים.