ימימה אביטל Buy Cheap Sinemet Online Without a Prescription , צדקת – האותיות צ' ו- ד' מנוקדות בסגול –  בת ( הדור ה – 40!)  לשושלת דיינים וצדיקים, היתה "מפעל חיים" אנושי מהלך על שתיים. בחיים, שבהם מתפצלות מכל צומת אין-ספור דרכים, היא חידדה והבהירה לתלמידיה את הדרך הנכונה לכל אחד ואחת מהם, מן הסתם דרך אישית וייחודית, שונה מזו של זולתו אבל משותפת לה במאפייניה של ההליכה הרצויה.

ימימה גירשה את החושך מחייהם של רבים והותירה לכל אחד מהם את הבחירה  ואת החופש לגלות את האור הנכון לו. היא לא ראתה בעצמה סמכות רוחנית אף שנתפסה והיתה מקובלת ככזאת על י די רבים. צנועה  להפליא, אינה מבקשת לעצמה דבר חומרי, הקדישה את חייה, הלכה למעשה, לעזרה לזולת. בין השאר התפללה על יד מיטות חולים לרפואה שלמה וחזתה, יחד עם רבים מהם, את השפעת כוח תפילותיה, אשר הודות להן אנשים קמו על רגליהם, והבריאו.

שיטת ימימה המבוססת על חשיבה הכרתית אפשרה לתלמידיה להשתחרר מעומס רגשי, אשר נוצר מהצטברות רבדים של תסכול, כעס, מרירות, העדר העזה לעשות מה שרוצים, היסוסים שבולמים צמיחה ועוד. חלק הארי מכל החסמים נגרמו, לפני ימימה, בילדות. העדר טיפול במשקעים עכורים אלה גורמים, עם השנים, למתחים ולתחושה של תקיעות, אי מימוש עצמי, העדר ניצול הפוטנציאל החבוי בכל אדם. השפעתם השלילית,  שלפעמים  היא הרסנית, פורמת את רקמת חייו של האדם ומשבשת את יחסיו עם הסובבים אותו, לרבות היקרים והקרובים לו ביותר.

חשיבה הכרתית בהירה ומושכלת מאפשרת לאדם להרגיע ולהשקיט את הרעשים בחייו, להפיג מתחים, לזקק  את נפשו ממשקעים מעיקים.

לא מדובר בשיטה טיפולית. אף שימימה היתה בעלת תארים בפסיכולוגיה היא לא "חפרה" בנפש התלמידים ולא הפכה את שיעוריה לסדנאות טיפוליות. הבנה אנושית נדירה עם מסרים שקיבלה, לדבריה, מתקשורים שונים עם יישויות חיצוניות, אפשרו לה לכונן  שיטה (להלן – שיטת ימימה) שבבסיסה חשיבה הכרתית, חשיבה  שמתאימה ואפשרית לכל אדם באשר הוא.

אנחנו יודעים טוב יותר מכל מקור חיצוני מה טוב לנו, מה מרגיע אותנו, מה מאפשר לנו זרימה חופשית, אנרגטית; אנחנו  מסוגלים לכרות  עבורנו את מנהרת האור הנכון לנו. ימימה נטעה בכל אדם את האמונה בכוחו וביכולתו למצוא בתוך תוכו את ניצוץ האור.