יש כיום בארץ עשרות אלפי בני אדם אשר אם תגידו להם את  צירוף המלים שיטת ימימה יאירו עיניהם. הם יוכלו לספר לכם במשך שעה ארוכה על אודות סגולות השיטה ונפלאותיה, על תרומתה העצומה לשיפור חייהם מכל בחינה ומכל היבט.  אחד  מהם הוא הבדרן, המנחה, איש הרדיו והטלוויזיה ( ומן הסתם  הוא חובש, לצורך אפיונו, עוד כמה כובעים)  אברי גלעד. יותר מאשר ידוענים אחרים, אברי גלעד מספר וכותב במקומות שונים על תרומתה העצומה של שיטת ימימה על חייו. במשך השנים, שבהן הוא חשוף לציבור מעצם היותו איש תקשור מרכזי, הוא למד לעדן את עצמו, למתן ולאפק את תגובותיו, להיות חם, חומל וסבלני יותר. את השינוי שחל בו, לדבריו, הוא מייחס להתוודעותו אל שיטת ימימה, אשר העמקה בלימודיה אפשרה לו לרכוש כלים  לזיקוק העיקר מהטפל, לחשיבה רציונאלית (הכרתית) ולקבלת עצמו על חולשותיו.שיטת ימימה אברי גלעד נאמרים בנשימה אחת. כידוען מפורסם   הוא משמש אחד משגריריה הנאמנים ביותר של שיטת ימימה. התנסותו והאופן שבו היא משפיעה על חייו ודאי מעצימים את תהודתה של השיטה  בקרב מי שמתוודעים אליה ועוסקים בלימודה.

אני לא בטוח שיש כיסוי לאמירה כי  " המביא דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם", אבל מה שבטוח הוא שהוא  מביא אליו ציטוט.  יש לא מעט ציטוטים של אברי גלעד על שיטת ימימה.

באחד – מרבים – מהם הוא אומר, כי לימודי שיטת ימימה עשו לו רק טוב. הוא העיד על עצמו שהוא שמח ושלם ובעיקר – מקבל את עצמו כפי שהוא, בלי להתייסר, בלי שמצפונו ינקוף אותו, בלי להתחרט על דברים שעשה אף שלא בהכרח רצה לעשותם או דברים שרצה ולא עשה.

אני לא יודע אם ימימה מסוגלת להקשיב אף שהיא נמצאת כבר בעולם הבא ( אולי אין להוציא מכלל היתכנות את יכולתה  של מי שבעודה בעולם הזה עסקה בתקשור עם יצורים מעולמות חיצונים לעשות זאת גם מהמקום שבו  היא נחה מנוחת עדן…) אבל אם כן, היא ודאי שמח לשמוע כי אברי גלעד אמר לא פעם כי כל  דבר טוב שקרה לו בחיים קרה לו בזכותה והודות לה.

העוסקים בלימוד שיטת ימימה ודאי  לא יופתעו מעצמת דבריו של אברי גלעד.